ŽUVO BBC ŽVAIGŽDĖ STUART McDONALD

spot on news
2021.04.14
Stuart McDonald

Stuart McDonald

London. TV pasaulis gedi. Mirė buvęs BBC direktorius ir režisierius Stuart McDonald. Vyras žuvo per automobilio avariją.

Nelaimė įvyko antradienį (13.04) anksti rytą. Jo kolegos ir draugai reaguoja į šokiruojančią žinią ir internete dalinasi prisiminimais apie McDonald. Jie jį apibūdina, kaip „mylimą žmogų“ bei „puikiu ir linksmu“. Jo režisūros stilius aprašomas, kaip „ramus“.

Stuart McDonald savo balsą taip pat paskolino šou „Robot Wars“. Jis dalyvavo tokiose laidose, kaip „Strictly Come Dancing“ ir „Top of the Pops“.

Britų radijo transliuotojo direktorius Richard Woolfe (58), taip pat dirbęs BBC, socialiniame tinkle „Twitter“ parašė: „Mano širdis sudužo, nes mano nuostabusis Stuey-Stuart McDonald šiandien žuvo per autoavariją. Jis buvo puikus draugas ir išskirtinai malonus, talentingas, televizijos mylėtojas“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*