ZAYN MALIK ĮSIVĖLĖ Į MUŠTYNES (VIDEO)

TMZ
2021.06.07
Zayn Malik

Zayn Malik

New York. Zayn Malik (28) prieš kelias dienas įsivėlė į muštynes prie vieno Niujorko baro. Pasirodė filmuota video medžiaga.

Šokiruojantis mobiliuoju telefonu darytas video parodo, kaip nepažįstamas vyras agresyviai konfrontuoja su Zayn gatvėje ir parodo norą muštis. TMZ praneša, kad Malik ketvirtadienį (03.06) rūkė cigaretę priešais „Amsterdam Billiards Club“ Manhetene, kai vyras pabandė buvusią „One Direction“ žvaigždę išprovokuoti gatvių muštynėms.

Liudininkų teigimu, nepažįstamasis ir jo draugai ką tik buvo palikę „Little Sister Lounge“ barą, kai pradėjo verbalinę taradą. Vyrų grupė taip pat dainininkui laidė homofobiškus keiksmus.

Laimei, rimtos muštynės neįvyko, labiau apsistumdymu. Visgi, lieka neaišku, kodėl Zayn buvo be marškinėlių.

Taip pat lieka neaišku, kodėl kilo ginčas.

Baro savininkas TMZ sakė: „Zayn dažnai yra čia ir mes mylime jį. Jis čia kelias valandas su daugybe žmonių žaidė biliardą ir stalo tenisą ir nekilo jokių problemų. Girdėjau, kad vyras, kuris norėjo nuotraukos, pradėjo peštynes, bet nesu tikras. Tai nutiko lauke“.

„Dovanojome jam ‘Amsterdam Billiard’ marškinėlius, bet nusivyliau, kad jis jų nedėvėjo lauke!“, – juokais pridūrė savininkas.

Vis dėlto, dainininkas dažnai įsivelia į kivirčus. 2020 m. vasarą jis susipešė su „YouTube“ influenceriu Paul Jack (24). Tuo metu jo mergina Gigi Hadid (26) teigė, kad provokaciją kėlė influenceris.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*