WILL SMITH PRISTATO DOKUMENTINĮ FILMĄ

RTL, Entertainment Tonight
2021.05.12
Will Smith

Will Smith

Los Angeles. Will Smith (52) pristato naują projektą. Holivudo žvaigždė ir „YouTube“ kartu dirbo ties nauju dokumentiniu filmu „Best Shape Of My Life“.

Kaip skelbia pavadinimas, kalba eina apie aktoriaus fizinę būklę. Will nori po ilgos pandemijos lokdauno vėl atgauti savo formas.

Su savo kūno nuotrauka Will Smith „Instagram“ pranešė apie naujo projekto pradžią. Ateityje jis bus linkęs apsieiti be „vidurnakčio keksiukų“. Toliau jis rašo: „Tai kūnas, kuris mane nešė per visą pandemiją ir nesuskaičiuojamas dienas [maisto] sandėliuke. Aš myliu šį kūną, bet noriu jaustis geriau. (…) Dirbu kartu su @YouTube, kad mano sveikata ir sveikatingumas sugrįžtų į savo vėžes. Tikiuosi, kad tai pavyks!“.

Kaip praneša „Entertainment Tonight“, doku filmas kalba apie „kiekvieną jo fizinio pasirengimo aspekto tobulinimą, nuo lankstumo iki stiprybės ir atsigavimo“. Norėdamas įveikti šias užduotis, Will Smith turėtų bendrauti su sportininkais, mitybos, medicinos specialistais ir kitais žinomais „YouTube“ kūrėjais.

Planuojama, kad formatas prasidės „kada nors kitais metais“. Šiuo metu planuojami šeši epizodai. Tai ne pirmasis Will Smith bendradarbiavimas su „YouTube“. Prieš dvejus metus savo apvalaus gimtadienio proga aktorius išdrįso šokti iš sraigtasparnio.


View this post on Instagram

A post shared by Will Smith (@willsmith)

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*