„THE WANTED“: TOM PARKER SVEIKATA PAGERĖJO

spot on news
2021.04.07
Tom Parker & Max George ("The Weekend")

Tom Parker & Max George ("The Weekend")

London. Tom Parker (32) iš vaikinų grupės „The Wanted“ džiaugiasi pagerėjusia sveikata po gydymo nuo smegenų auglio. Vaikinui buvo duoti vos keli mėnesiai gyventi.

Praėjusį spalį Parker atskleidė, kad jis sunkiai serga vėžiu. Dabar jo grupės kolega Max George (32) sako, kad jo kolegai šiuo metu sekasi gerai. Podkaste „Dangerous Dinners“ Max pasakojo: „Tom turi taip vadinamąją glioblastomą, kuri yra gana agresyvi smegenų naviko forma, tačiau jam buvo atlikta pirmoji chemoterapija ir radiacinis gydymas, ir jis nepaprastai gerai reagavo. Gydytojus iš tikrųjų šokiravo tai, kaip gerai jis reagavo – visi jo navikai buvo nuslopinti, todėl jis yra geriausiose rankose. Niekas Tom neparklupdo, visiškai niekas. Kai kalbi su juo, viskas lyg ir normalu. Ir tai viskas, ko jis nori – jis nori normalumo. Jis ką tik susilaukė antro vaiko, jis privalo skirti tiek daug dėmesio – jam puikiai sekasi, jam tikrai gerai“.

Max George tikina, kad didžiuojasi savo draugu ir grupės kolega, kuris su savo žmona Kelsey augina du vaikus – Aurelia (1) ir Bodhi (0,4).

Toliau jis sako: „Tom viskas bus gerai, tai siaubinga, kai tai kažkam įvyksta. (…) Aš iš tikrujų didžiuojuosi juo ir jo būdu su tuo susidoroti“.

Vidutinė gyvenimo trukmė po tokios diagnozės yra nuo 3 iki 18 mėnesių.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*