VIRUSAS: „NICKELODEON“ PAŠALINO DVI „KEMPINIUKO PLAČIAKELNIO“ SERIJAS

spot on news
2021.04.06
Kempiniukas Plačiakelnis

Kempiniukas Plačiakelnis

Los Angeles. Koronaviruso pasekoje „Nickelodeon“ nusprendė pašalinti dvi savo kultinio animacinio serialo „SpongeBob SquarePants“ („Kempiniukas Plačiakelnis“) serijas.

„Amazon“ ir „Paramount+“ platformose dėl „netinkamo turinio“ nebebus galima matyti dviejų „SpongeBob SquarePants“ serijų, kuriose rodomi Bikini Bottom miestelio gyventojai užsidarę namuose dėl siautėjančio viruso. „Nickelodeon“ atstovas „CNN Business“ sakė: „Mes nusprendėme [epizodų] nerodyti realiame pasaulyje dėl jautrumo, susijusio su pasauline pandemija“.

Dvejose serijose sveikatos inspektorius restorane „Krosse Krabbe“ nustatė „midijų gripo“ atvejį. Po šio atradimo bendruomenė uždaroma į karantiną, o animacinio serialo personažams kyla baimė. Tie, kurie, kaip manoma, turi virusą, yra vengiami ir įmetami į šaldiklį.

Tai nėra vienintelis epizodas, kurio nebegalima pasiekti per srautinio perdavimo paslaugas: „Mid-Life Crustacean“, kuriame ponas Krabs trečiajame sezone patenka į vidutinio amžiaus krizę, taip pat uždraustas. Jame Kempiniukas, Patrikas ir ponas Krabas įsiveržia į moters namus ir pavagia jos apatinius rūbus. „Mes nustatėme, kad kai kurie istorijos elementai nėra tinkami vaikams“, – sakė atstovas. Epizodas nebuvo transliuojamas per televiziją nuo 2018 m.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*