VICTORIA BECKHAM PATVIRTINO APIE PAŠALINTUS KRŪTŲ IMPLANTUS

FirstNews
2014.02.20
Victoria Beckham

Victoria Beckham

Los Angeles. Po ilgų spekuliacijų apie Victoria Beckham (39) dirbtines krūtis, dainininkė pagaliau patvirtino apie krūtų didinimo operaciją.

Interviu žurnalui „Allure“ Posh Spice pasakė: „Aš jų daugiau nebeturiu“.

„Manau, kad didesnės krūtys man teikė pasitikėjimo bendraujant su kitomis merginomis“, – omeny turėjo kitas „Spice Girls“ merginas. „Jos man padėjo priimti save tokią, kokia aš iš tikrųjų esu“.

Victoria teigė, kad jos vyras David Beckham (38) taip pat labai ją remia: „David yra pats nuostabiausias vyras, kokį esu sutikusi. Jis – fantastiškas tėvas. Jis neįtikėtinai talentingas ir nuostabus vyras. Palaikau jį jau daug metų, jis manimi didžiuojasi. Jis palaiko mane. Namuose mes esame lygūs“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*