VICTORIA BECKHAM LIEKNĖTI PADEDA ATOSTOGOS

Alfa.lt
2014.03.06
Victoria Beckham

Victoria Beckham

London. Turbūt visi sutiks, kad Victoria Beckham (39) yra viena liekniausių pasaulyje įžymybių. Vis dėlto, ji vis nenustoja lieknėti: šį kartą naudojasi populiaria Holivude lieknėjimo priemone, kuri vadinama jogos filosofija.

Keturių vaikų mama teigė, kad tai yra „stebuklingas būdas atsikratyti svorio be kančių, suprasti tikruosius savo kūno poreikius ir būti laimingai“.

Šiuo metodu naudojasi tokios Holivudo žvaigždės kaip Angelina Jolie (38), taip pat Jennifer Aniston (45), Gwyneth Paltrow (41), Gwen Stefani (44) ir daugelis kitų.

Įdomu tai, kad jogo filosofija išskirtinė tuo, jog lieknėti padeda… astrologas. Mandy Ingber (53) – tai tarsi instruktorius, kuris užveda ant tinkamo kelio, praktikas astrologas, tapęs guru, turintis net savo šou.

„Mano svoris yra 53–54,5 kg. Po Harper gimimo truputį svorio priaugau. Šis astrologas man padėjo“, – pasakojo Victoria.

Ar lieknėjimas su astrologu – nauja Holivudo panacėja?

alfalt

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*