VANESSA BRYANT: NORĖČIAU, KAD TU BŪTUM SU MUMIS

Bild
2021.05.03
Vanessa & Kobe Bryant

Vanessa & Kobe Bryant

Los Angeles. Daugiau nei metai praėjo po Kobe Bryant (†41) ir jo dukters Gianna (†13) žūties. Mergaitei gegužės 1 d. būtų suėję 15 metų. Dabar jos mama Vanessa Bryant (38) gimtadienio proga parašė emocionalius žodžius.

„Instagram“ NBA krepšininko našlė šalia savo ir dukters bendros nuotraukos rašo: „Miela Gianna, viso ko geriausio 15-ojo gimtadienio proga! Aš myliu tave! Ilgiuosi tavęs kiekvieną dieną“.

„Norėčiau, kad tu būtum čia su mumis. Negaliu apsakyti, kaip aš tavęs pasiilgau. Aš myliu tave, mano Mamacita!“, – tęsia Vanessa Bryant „Instagram“ įraše.

Kobe Bryant ir Gianna 2020 m. sausio 26 d. žuvo Los Andžele per sraigtasparnio avariją. Kartu su jais žuvo dar 7 žmonės. Krepšininkas paliko žmoną ir tris dukras – Natalia (18), Bianka (4) ir Capri (1). Vanessa ir Kobe Bryant buvo susituokę nuo 2001 m. balandžio mėn.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*