VAIKYSTĖJE THE ROCK BUVO LAIKOMAS MERGAITE

spot on news
2021.05.09
Dwayne "The Rock" Johnson

Dwayne "The Rock" Johnson

Los Angeles. Kas galėjo pagalvoti? Dwayne „The Rock“ Johnson (49) turi ir švelniąją savo pusę. Dabar imtynininkas ir aktorius atskleidė, kad vaikystėje jis buvo dažnai palaikomas mergaite!

Veiksmo filmuose The Rock demonstruoja savo vyriškumą. Jo dydis ir raumenys tapo jo prekės ženklu, kaip ir plikė ir nepakartojama šypsena. Kai buvo vaikas, The Rock atrodė visiškai kitaip ir, dabar jis atskleidė, nebuvo vyriškas. Laidoje „Sunday Today with Willie Geist“ aktorius pasakojo: „Sakyčiau, kad nuo 7 iki 11 metų žmonės manė, kad esu maža mergaitė, nes turėjau švelnių bruožų ir tikrai purius afroamerikietiškus plaukus“.

Apie konkretų nutikimą autobuse 5 klasėje The Rock pasakoja: „Aš atsisėdau šalia vieno berniuko ir maždaug po 60 sekundžių jis sako ‘Ar galiu tavęs kai ko paklausti?’. Aš atsakiau ‘Taip’. Jis klausia ‘Ar tu berniukas ar mergaitė?’.“ Tai buvo ne vienintelė situacija, kurioje kiti vaikai aktorių supainiojo su mergaite.

Šios ir panašios situacijos rodomos naujame seriale „Young Rock“, kurį kuria NBC. „Jumanji“ žvaigždė pasirodo kiekviename serijos epizode, kuriame humoristiškai atsigręžiama į jo turiningą vaikystę. Jo tėvas taip pat buvo imtynininkas, todėl daug keliavo. Todėl The Rock turėjo dažnai kraustytis iš vienos vietos į kitą ir kaskart keisdavo vidurines mokyklas. Dwayne „The Rock“ Johnson gyveno jau 13 skirtingų Amerikos valstijų!


View this post on Instagram

A post shared by therock (@therock)

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*