URSULA VON DER LEYEN PIRMĄ KARTĄ TAPO MOČIUTE

Bunte
2021.05.10
Ursula von der Leyen

Ursula von der Leyen

Bruxelles. Europos komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen (62) pirmą kartą tapo močiute. Moteris su anūku supažindino „Instagram“ sekėjus.

Ambicinga politikė paskelbė nuotrauką, kurioje linksmai šypsosi į kamerą. Ant rankų ji laiko anūką. Berniuko galva padėta ant močiutės peties, akys užmerktos. Ursula von der Leyen rašo grotažyme „ProudGrandma“ („Išdidi močiutė“): „Toks stebuklingas momentas – mano pirmasis anūkas“.

Von der Leyen yra ištekėjusi už verslininko ir medicinos profesoriaus Heiko von der Leyen (65). Nuo 1986 m. pora turi septynis vaikus, visi jie yra pilnamečiai. Politikė neatskleidė, kuris jos vaikas tapo mama ar tėčiu.

 

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*