„TRYS RIEŠUTĖLIAI PELENEI“: MIRĖ LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÁ

spot on news
2021.06.09
Libuše Šafránková (1972)

Libuše Šafránková (1972)

Praha. Ji buvo kiekvienų Kalėdų klasikos „Drei Haselnüsse für Aschenbrödel“ („Trys Riešutėliai Pelenei“) žvaigždė. Dabar Libuše Šafránková (†68) mirė, praėjus dienai po jai atliktos operacijos.

Čekų TV kanalas „CNN Prima News“ trečiadienį (09.06) patvirtino žinią apie tą pačią dieną mirusią aktorę. Europoje aktorė išgarsėjo 1972 m., pasirodžius vokiečių ir čekų pasakai „Trys Riešutėliai Pelenei“. Per kiekvienas Kalėdas vokiškai kalbančiose šalyse, o taip pat Skandinavijoje, šis TV filmas yra vis dar rodomas ir sulaukia nemažai TV žiūrovų.

Libuše Šafránková gimė 1953 m. Brno, Čekijoje. ’70-aisiais ji gavo pirmą rolę filme. Ir būtent „Babicka“. Taip pat aktorė nebuvo svetima teatro scenai.

2015 m. jai buvo diagnozuotas plaučių vėžys.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*