TRAGIŠKAI BASEINE ŽUVO „GUINNESS“ PAVELDĖTOJA HONOR ULOTH (†19)

RTL
2020.11.17
Honor Uloth

Honor Uloth

London. Honor Uloth (†19) priklausė garsiajam „Guinness“ klanui, kurį 1759 m. išgarsino Arthur Guinness (†77) su savo alaus darykla. Dabar paaiškėjo, kad mergina mirė vasarą, kai į smegenis išsiliejo kraujas, patyrus nelaimę baseine.

Apie netektį pranešė jos šeima: „Mes praradome dukrą ir seserį, kuri mums suteikė neįsivaizduojamą lengvumą ir džiaugsmą. Ji buvo pilna džiaugsmo, juoko, draugiškumo ir nuotykių“.

RTL praneša, kad Guinness šeima su draugais liepos 31 d. laiką leido Sasekse, Pietryčių Anglijoje savo beveik 4 mln. eurų vertės name. Grupė žmonių mėgavosi kepsniais grilyje. Kol vieni svečiai vartojo alkoholį, Honor jo atsisakė ir su dviem draugėmis laiką leido sukūrinėje vonioje.

Prieš 23 val. ji nuėjo į baseiną. Vėliau be sąmonės vandeny Honor Uloth rado jos brolis Rufus (15). Rufus panėrė ir ištraukė seserį iš vandens. Suaugusieji suteikė pirmąją pagalbą, o atvykę paramedikai išgabeno merginą į ligoninę. Ten ji po 6 dienų mirė.

Kodėl Honor be sąmonės atsidūrė baseine, nėra aišku. Tačiau lūžęs petys leidžia daryti išvadą, kad mergina paslydo.

„Guinness“ klanas savo pareiškime paaiškina, kad 19-metė vis tiek sugebėjo nesąmoningai padaryti gera savo bendražygių labui: „Ji visada aiškiai pasakė, kad nori paaukoti savo organus tiems, kuriems reikia pagalbos, jei jai kas nors nutiks“. Honor išgelbėjo keturias gyvybes ir palengvino gyvenimą dešimčiai kitų transplantuotų pacientų.

2020 m. rugpjūčio 6 d. Honor mirė „tyliai ir ramiai“. Rupert Uloth ir Lady Louisa Jane Guinness (53) dukra nėra pirmoji „Guinness“ paveldėtoja, kurią ištiko tragiškas likimas. „Guinness“ įkūrėjas Arthur turėjo 21 vaiką, iš kurių 10 mirė. Kaip rašo „Daily Mail“, kai kurie Arthur vaikai tapo priklausomi nuo alkoholio, mirė nuo skurdo arba mirė psichinės sveikatos įstaigose.

Arthur proanūkį Lord Moyne (†64) nužudė 1944 m. teroristų grupuotė „Stern Gang“ Kaire. Tara Browne (†21), kuris gimė 1945 m., mirė per automobilio avariją Pietų Kensingtoje.

Lady Henrietta Guinness (†35) nusižudė dar po 12 metų, nušokusi nuo tilto Italijoje. O 2005 m. mirė Catherine Guinness (68) vyras Robert Hesketh (†48), perdozavęs narkotikų viename vakarėlyje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*