TOM JONES: AŠ DAR TURIU DEŠIMT, PENKIOLIKA METŲ

t-online
2021.05.02
Tom Jones

Tom Jones

London. Tigras vėl riaumoja: Tom Jones (80) sugrįžta. Interviu su „t-online“ britų pop žvaigždė kalbėjo apie savo gyvenimą ir mirtį bei pažadą, kurį davė savo mirusiai žmonai Linda (†75).

Seras Tom Jones sugrįžo su nauju albumu „Surrounded By Time“. Tai daina, kurioje jis dėkoja savo 2016 m. mirusiai žmonai. Su ja Tom Jones iki jos mirties buvo susituokęs beveik 50 metų. Šis albumas yra pirmasis diskas po žmonos mirties. Kas gi taip ilgai trukdė atlikėjui eiti į įrašų studiją? „Mano žmonos mirtis buvo tarsi barjeras. Ji man dar pasakė ‘Tu privalai tęsti. Aš išeisiu, bet tu gyvensi ir privalai tęsti’.“

„Galėjau rengti koncertus, taip. Bet man buvo sunku įveikti praradimą“, – tęsia Tom Jones. „Ji buvo mano gyvenime tol, kol galiu prisiminti. Ji mirė 2016 m. balandį, o aš birželį vėl rengiau koncertus“.

„Buvimas scenoje su grupe buvo vienas dalykas. Bet man buvo sunku susitvarkyti su naujomis dainomis. Neradau įkvėpimo, jokio polėkio“.

Toliau Tom Jones nepraranda pozityvumo: „Iki šiol turėjau puikų gyvenimą. Ir tikiuosi, kad galėsiu toliau [dainuoti], kol atsidursiu po žeme. Noriu patirti kuo daugiau gyvenime. Man 80 metų ir tikiuosi, kad dar turiu dešimt, penkiolika metų. Dar geriau būtų jei 20“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*