TODĖL BILL KAULITZ (VIS DAR) YRA VIENIŠAS

RTL, Deutschlandfunk Kultur, Frankfurter Rundschau, Gala
2021.05.02
Bill Kaulitz

Bill Kaulitz

Berlin. „Tokio Hotel“ su hitu „Durch den Monsun“ per naktį tapo pasaulio įžymybėmis. Lyderis Bill Kaulitz (31) dėl šlovės kartu su broliu Tom (31) net pabėgo iš Magdeburgo į Los Andželą. Tačiau taip ir nerado savo antrosios pusės. Kodėl?

Leipcige gimęs muzikantas kartu su broliu dvyniu, Heidi Klum (47) vyru Tom turėjo anksti išmokti susigyventi su pašaipomis ir atstumimu. Ir nors merginos veržėsi į „Tokio Hotel“ turo autobusą, tačiau Bill visada labiau patiko vaikinai.

Dabar žurnalui „Gala“ Bill Kaulitz atskleidė daugiau detalių apie savo asmeninį gyvenimą, o ypač apie meilę. „Manau, kad negalima ieškoti meilės, tai turi įvykti“, – pasakojo dainininkas.

Tuo tarpu „Frankfurter Rundschau“ Kaulitz kalbėjo apie tai, kad jis, žinoma, norėjo santykių. „Bet dabar, kai Tom yra toks laimingas, man nėra nieko gražesnio“, – cituoja leidinys atlikėją. „Aš esu atviras visiems susitikimams. Tokie mes visi turėtume būti“, – apie seksualinę orientaciją kalbėjo Bill Kaulitz.

Tuo tarpu interviu su RTL Bill teigė: „Aš funkcionuoju vienas per daug gerai. Man to nereikia. Man nereikia partnerystės dėl partnerystės“.

Į klausimą, ar jam patinka vyrai ar moterys, jis atsakė: „Aš netelpu į jokį stalčių“. Jis jau buvo įsimylėjęs ir vyrą, ir moterį. Net tuo pačiu metu.

Savo knygoje „Career Suicide“ muzikantas rašo apie pirmuosius savo trisdešimt metų. Jis ir jo grupė „Tokio Hotel“ pirmaisiais metais buvo „išdurti“, rašo jis. Neseniai į RTL žurnalisto klausimą, ką patartų naujoms grupėms, siekiančioms tokios šlovės, kaip kadaise pasiekė jis su „Tokio Hotel“, Bill Kaulitz atsakė: „Skaitykit sutartį!“.

Jų nepatyrimas ir jaunystė buvo išnaudoti, kaip interviu „Deutschlandfunk Kultur“ sakė Kaulitz.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*