„THE KELLY FAMILY“: MIRĖ BARBY KELLY

spot on news
2021.04.20
Barby Kelly

Barby Kelly

Berlin. Vokietijos muzikos sceną sukrėtė „The Kelly Family“ narės mirtis. Angelo (39), Paddy (43), Joey (48), Maite (41), Patricia (51) ir kitų šeimos grupės narių sesuo Barby (†45) mirė po trumpos ligos praėjusį ketvirtadienį (15.04)

„Po trumpos ligos prieš kelias dienas ji paliko mus“, – rašo „The Kelly Family“ savo „Facebook“ svetainėje. „Mes esame giliame liūdesyje ir prašome jūsų supratimo, kad šiuo metu mes to nekomentuosime. Mes be galo pasiilgsime Barby ir ji visada liks mūsų širdyse“.

Barby Kelly, priešingai nei dauguma brolių ir seserų, buvo labai atsiribojusi nuo visuomenės. Apie ją nebuvo girdėti praktiškai 20 metų. Tik 2020 m. lapkritį Joey Kelly sukūrė seseriai „Instagram“ profilį. 2019 m. grupės albume „24 Years Later“ galima girdėti ir Barby balsą.

Muzikantė kentėjo nuo sunkių psichinių problemų ir privalėjo vartoti stiprius vaistus. 2000 m. ji visiškai pasitraukė iš visuomenės.

Pranešama, kad Barby Kelly negalėjo gyventi viena. Barby iki mirties rūpinosi globėjai Šiaurės Reine-Vestfalijoje, kur ji taip pat gyveno. Ji bendravo su savo broliais ir seserimis.

„Unsere geliebte Schwester Barby ist nach kurzer Krankheit vor wenigen Tagen von uns gegangen.
Wir sind in tiefer…

Posted by Kelly Family on 2021 m. balandžio 20 d., antradienis

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*