TELKIASI JUODI DEBESYS VIRŠ SCHWARZENEGGER KLANO GALVŲ?

Bild
2021.04.07
Abby Champion & Patrick Schwarzenegger

Abby Champion & Patrick Schwarzenegger

Los Angeles. Kažkas krepšelyje neturėjo pakankamai Velykų kiaušinių! Atrodo, kad Schwarzenegger klanas pykstasi. Ir viskas vos po vieno Patrick Schwarzenegger (27) komentaro „Instagram“.

Jis Velykoms įkėlė kelias artimųjų nuotraukas. Tarp jų ir savo draugės, modelio Abby Champion (24) bei, žinoma, vieną su mama Maria Shriver (65). Šeimos susitikime taip pat yra ir brolis Christopher (23) bei sesuo Christina (29). „Terminatoriaus“ Arnold Schwarzenegger (73) visiems linki „Linksmų Velykų!“.

Kol fanai ir draugai linki komentaruose jam to paties, Patrick sesuo Katherine (31) parašė: „Oho, lyg mes neegzistuotume“.

Nuo 2019 m. autorė Katherine su aktoriumi Chris Pratt (41) yra susituokę ir praėjusią vasarą susilaukė dukters. Sukūrusi savo šeimą, panašu, Katherine jaučiasi išskirta, kadangi ji buvo vienintelė iš keturių Arnie bei Maria Shriver vaikų, kurios Patrick Schwarzenegger įraše nesimatė.

Beje, Patrick Velykų pirmadienį (05.04) buvo pastebėtas su Arnold Schwarzenegger nesantuokiniu sūnumi Joseph Baena (23) ir jo drauge Nicky Dodaj (23).

Joseph su savo tėvu turi labai gerus santykius. Jiedu net sportuoja kartu.


View this post on Instagram

A post shared by Joseph Baena (@projoe2)

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*