TEKSASIEČIAI MATTHEW McCONAUGHEY NORI RINKTI Į GUBERNATORIUS

The Dallas Morning News
2021.04.22
Matthew McConaughey

Matthew McConaughey

Dallas. Matthew McConaughey (51), regis, gali ruoštis į politiką. 45 proc. Teksaso gyventojų balsuotų už Holivudo žvaigždę, kad šis taptų valstijos gubernatoriumi. Dabar jis tiesiog turi kandidatuoti.

Jei Matthew McConaughey tikrai nuspręstų dalyvauti Teksaso gubernatoriaus rinkimuose, jis, be abejo, būtų tikras dėl pergalės. Bent jau taip rodo nauja teksasiečių apklausa, apie kurią pranešė JAV laikraštis „The Dallas Morning News“. Pagal tai „Oskaro“ laureatas gautų 45 procentus balsų, o tai sudarytų aiškią daugumą, palyginti su kitais kandidatais.

Palyginimui: dabartinis JAV valstijos respublikonų gubernatorius Greg Abbott (63) surinko tik 33 procentus balsų, rodo apklausa. Likę 22 procentai skiriami kitiems kandidatams. Žvaigždę ypač mėgsta demokratiški rinkėjai.

Atliekant reprezentatyvią apklausą, buvo apklausti 1126 balsavimo teisę turintys teksasiečiai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*