TAYLOR SWIFT NEKALTYBĘ PRARADO SU JAKE GYLLENHAAL

Radar
2014.02.21
Jake Gyllenhaal & Taylor Swift

Jake Gyllenhaal & Taylor Swift

Los Angeles. Jei norite, kad kas nors atimtų jums nekaltybę, tuomet kreipkitės į Jake Gyllenhaal (33). Taylor Swift (24) nekaltybę prarado su juo, bet buvo labai sugniugždyta, kai jis nepasirodė jos 21-ojo gimtadienio vakarėlyje.

Dainininkė įnirtingai sekso laukė iki vestuvių, bet aktorių buvo taip stipriai įsimylėjusi, kad į lovą nuėjo po kelių mėnesių draugystės. Šaltinis „RadarOnline“: „Ji šventai tikėjo, kad ištekės už Jake. Ji taip stipriai jį mylėjo“.

„Dieną prieš tai, kai įvyko išsiskyrimas, jis atvyko pas ją. Bet po dienos ji nieko nenorėjo apie jį girdėti. Jokių žinučių ir skambučių“.

„Taylor manė, kad jis paruoš jai siurprizą. Deja. Jis nepasirodė, o ji, užsirakinusi vonioje, verkė visą naktį“, – pridūrė šaltinis.

Beje, manoma, kad Taylor Swift albumą „Red“ įkvėpė būtent skaudus išsiskyrimas su Jake Gyllenhaal.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*