TAIP GRAFIENĖ SOPHIE PAVERGĖ KARALIENĖS ŠIRDĮ

Bild
2021.04.20
Sophie Wessex & Elizabeth II

Sophie Wessex & Elizabeth II

London. Sophie Wessex (56) yra akivaizdžiai sukrėsta, neseniai aplankiusi uošvę, karalienę Elizabeth II (94). Ji buvo viena pirmųjų, kuri buvo priimta Vindzore po princo Philip mirties (†99) – ir ji yra viena iš svarbiausių liūdinčio monarcho ramsčių.

Nuo 1999 m. Sophie Helen Rhys-Jones yra ištekėjusi už princo Edward (57). Pora gyvena vos kelios minutės kelio nuo Vindzoro pilies ir reguliariai lankosi pas karalienę.

Rūmų šaltiniai sako, kad Sophie dabar yra tarsi dukra karalienei. Nes ji turi savybių, kurias monarchė vertina labiausiai: konfidencialumą, kuklumą, diskretiškumą.

Tačiau 2001 m. vos nenutiko priešingai, kai Sophie su savo viešųjų ryšių agentūra tapo sukčių aukomis. Vienas anglų reporteris apsimetė arabų princu.

Todėl Sophie atsisakė savo darbo ir nuo to laiko atsidavė karūnos tarnavimui – neįstumdama savęs į pirmą planą.

Taigi Sophie tyliai laimėjo vietą karalienės širdyje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*