SUSIŽADĖJO MARK RONSON IR MERYL STREEP DUKRA

spot on news
2021.06.09
Grace Gummer & Mark Ronson

Grace Gummer & Mark Ronson

Los Angeles. Garsus muzikos prodiuseris Mark Ronson (45) vėl susižadėjo. Apie tai jis pranešė naujausiame savo podkaste „The FADER Uncovered“. Jo išrinktoji – aktorės Meryl Streep (71) dukra Grace Gummer (35).

„Aš susižadėjau praėjusį savaitgalį (05./06.06)“, – jis paskelbė interviu su „Tame Impala“ dainininku Kevin Parker (35). Nors jis neišdavė sužadėtinės vardo, galima daryti išvadą, kad jis paprašė savo merginos Grace Gummer rankos. Neseniai aktorė buvo pastebėta dėvinti deimantinį žiedą ant piršto.

Teigiama, kad Ronson ir aktorės Meryl Streepdukra yra pora nuo praėjusių metų. Abiem tai būtų antroji santuoka. Gummer pateikė skyrybų prašymą 2019 m., praėjus vos 42 dienoms po aktorės Tay Strathairn (40) santuokos.

Kita vertus, Ronson buvo vedęs prancūzų aktorę Joséphine de La Baume (36) nuo 2011 iki 2018 m. Interviu „Daily Mail“ didžėjus kaltino savo muzikinę karjerą dėl santuokos pabaigos.

Savo podkaste Ronson prisiminė ir savo pirmąjį bučinį su sužadėtine. Pasak muzikanto, tai buvo gana paprastas „kičas“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*