SUSIŽADĖJO ARIANA GRANDE BROLIS FRANKIE

People
2021.06.10
Frankie Grande & Hale Leon

Frankie Grande & Hale Leon

Los Angeles. Ariana Grande (27) brolis Frankie (38) susižadėjo. Netrukus po dainininkės vestuvių jis pasipiršo savo draugui Hale Leon (28), tačiau tai buvo planuota jau seniai.

Grande dirbo prie neįprasto santuokos pasiūlymo daugiau nei metus, kaip jis sakė žurnalui „People“. Svarbų klausimą jis uždavė skaitmeniniu būdu – virtualios realybės pramogų parke suaugusiems Los Andžele. Ten jiedu turėjo vieną pirmųjų pasimatymų.

Frankie Grande dirbo kartu su pramogų parku, kad sukurtų poros pasipiršimą su pranešimu „Ar tu tekėsi už manęs?“ ir virtualiais fejerverkais. Draugai ir šeima taip pat buvo ten, kai Frankie Grande pasipiršo. „Tai buvo tokia tobula, graži akimirka“, – pasakoja jis žurnalui. „Hale buvo visiškai nustebęs, ir mes abu pradėjome verkti iš džiaugsmo.“

Tai buvo „visiškai kvapą gniaužianti“ akimirka.

Pora susipažino šokių bare 2019 m. „Mažuti, mes išgyvenome karantiną, galime išgyventi bet ką“, – rašė Frankie dvejų metų pažinties proga.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*