SUGRĮŽTA SHA

Promipool
2020.11.18
Sha

Sha

Berlin. Dainininkė Sha (41) 2006 m. su hitu „JaJa“ pasiekė sėkmę vokiškai kalbančiose šalyse, o jos dainą grojo ir Lietuvos radijo stotys. Dabar Sha sugrįžta!

Spalio pabaigoje Sha išleido hito „Forever Young“ koverį „Für immer jung“. Interviu su „Promipool“ atlikėja atskleidė, kodėl ji taip ilgai darė pertrauką. Sha sakė: „Po pirmojo Sha raundo man reikėjo pauzės, nes labai daug kas įvyko. Mano komanda tuomet iširo ir mes tiesiog buvome išsekę. Tada tapau mama – turiu du berniukus – ir rengiau gana daug renginių, o laiką įrašų studijoje palikau už savęs“.

Grazia Di Fresco – toks tikrasis Sha vardas – toliau pasakojo: „Dabar vėl atėjo laikas, nes mano tuometinis prodiuseris turėjo tikrai šaunią idėją. Jis norėjo ‘Forever Young’ įrašyti vokiškai. Galima sakyti, tai buvo priežastis, kurią taip pat privalo visi išgirsti“.

„Tai yra pasaulinis hitas, man patinka ’80-ieji, o ‘Forever Young’ yra ta daina, kurią tiesiog žino. Kadangi dabar ji buvo perrašyta, ji tapo labai viltinga daina. Ypatinga tai, kad ši daina priverčia pažvelgti į save patį“.

Sha teigia, kad daina tapo ir labai emocionali: „Tai nebuvo lengva. Norėdama dainuoti pasaulinį hitą, buvau labai susijaudinusi. Ir dėl šio emocingo teksto įrašinėjant vos neverkiau. (…) Esu labai empatiškas žmogus. (…) Mane tai tikrai labai emociškai palietė“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*