STUDIJA: FREDDIE MERCURY TURĖJO NEPAPRASČIAUSIĄ BALSĄ ROKO MUZIKOS ISTORIJOJE

FirstNews
2020.01.13
"Queen"

"Queen"

Wien. Tai, ką Freddie Mercury (†45) fanai žinojo jau seniai, dabar buvo įrodyta moksliškai.

Miręs „Queen“ lyderis yra vienas geriausių visų laikų atlikėjų. Grupė mokslininkų iš Austrijos, Čekijos ir Švedijos dabar išsiaiškino, kas daro Mercury balsą tokiu išskirtiniu, ir paskelbė savo rezultatus žurnale „Logopedics Phoniatrics Vocology“. Atlikus tyrimą nustatyta, kad „Queen“ dainininkas dainuodamas sąmoningai iškraipė balsą, kurdamas vadinamuosius „Growl“ garsus.

Taip yra dėl fizinio reiškinio, vadinamo subharmonika. Tuomet vibruoja ne tik balso klostės, bet ir gerklų skilveliai, kurie paprastai nėra naudojami kalbėjimui ar klasikiniam dainavimui.

Taip pat pas Freddie Mercury buvo pastebėtas netaisyklingas vibrato, kuris esant 7,04 Hz dažniui buvo netaisyklingesnis ir neįprastai greitas. Tačiau gandas, kad Freddie turėjo daugiau nei keturias oktavas, negalėjo būti įrodytas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*