„STRANGER THINGS“ 4 SEZONAS NUKELTAS!

BRAVO
2021.04.04
Millie Bobby Brown (17)

Millie Bobby Brown (17)

Los Angeles. Blogos naujienos visiems „Stranger Things“ („Keisti Dalykai“) fanams. Ketvirtasis sezonas, kurtas ir Lietuvoje, turėjo pasirodyti jau balandį, tačiau „Netflix“ nusprendė jo premjerą nukelti.

Koronaviruso pandemija kelia rūpesčių beveik visai „Netflix“ produkcijai. „Money Heist“ penktasis sezonas taip pat buvo perkeltas.

Kada gi pasirodys Elfie ir jos draugų istorija, kurios dalis nufilmuota Lietuvoje? Ketvirtojo sezono veiksmas turėjo įvykti 1986 m. balandį. Šis mėnuo puikiai tiko naujo sezonai premjerai 2021 m. Vokiečių žurnalas „BRAVO“ rašo, kad užsitęsė sezono filmavimas ir montažo darbai.

„Stranger Things“ naujos serijos „Netflix“ turėtų pasirodyti dar iki šių metų galo arba kitų metų pradžioje. Serialo komanda „nenori pristatyti skuboto produkto“. Aukštos kokybės produktui reikia laiko!

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*