SIURPRIZAS: JUSTIN BIEBER IŠLEIDO NAUJĄ ALBUMĄ!

spot on news
2021.04.05
Justin Bieber

Justin Bieber

Los Angeles. Sekmadienį (04.04) nieko iš anksto nepranešęs savo gerbėjams Justin Bieber (27) išleido naujų dainų rinkinį. EP vadinasi „Freedom“ ir jau jį galima rasti prekyboje.

Praėjus vos dviems savaitėms po naujo albumo „Justice“ pasirodymo, kanadietis dabar pristato naujas dainas. Jame galima rasti šešias naujas dainas, tarp jų ir „Freedom“, kurią Bieber kūrė kartu su muzikos prodiuseriumi Beam (26). Visas dainas galima priskirti gospel žanrui – puikiai tinka Velykų šventėms.

Kartu Justin Bieber „Instagram“ paskelbė EP dainų sąrašą.

Kanadietis nėra pirmasis, kuris be išankstinio įspėjimo džiugina savo gerbėjus nauja muzika. 2013 m. gruodį Beyoncé (39) pradėjo šią tendenciją, išleisdama naują albumą „Beyoncé“. 2016 m. pasirodė jos „Lemonade“. 2020 m. Taylor Swift (31) išleido du naujus albumus nieko neįspėjusi – „Folklore“ ir „Evermore“. Pernai ir Eminem (48) išleido naują dainų rinkinį „Music To Be Murdered By“ taip pat staigmenos principu.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*