SHITSTORM: KATIE PRICE KRITIKUOJAMA, KAD 13-METĘ DUKRĄ PAVERTĖ ŠLIUNDRA (FOTO)

RTL
2021.04.16
Katie Price

Katie Price

London. Ar taip turi atrodyti 13-metė? Katie Price (42) savo dukrai Princess Tiaamii (13) padarė labai ryškų makiažą ir sulaukė milžiniškos kritikos „Instagram“.

Britų modelio dukra nuotraukoje yra ne tik su ryškiu makiažu, bet ir dirbtinėmis blakstienomis, o jos lūpos gundančiai suspaustos – trylikametė atrodo kaip 21-erių! „Aš myliu savo gražiąją princesę, kuri taip užaugo“, – išdidžiai rašo Katie apie fotografiją ir prideda stilistus, atsakingus už paauglės išvaizdą.

Tačiau vietoj pagyrų Katie Price sulaukė tik kritikos ir pykčio strėlių. Viena gerbėja rašo: „Princess natūraliai yra graži, jai nereikia tiek daug makiažo, Katie!“. Kita: „Su visa pagarba, bet Princess yra daug gražesnė su savo natūralia išvaizda ir be makiažo“.

Kai kurie įgėlė dar giliau: „Kuo iš tikrųjų tapo ‘Tegul vaikai lieka vaikais’? Tai nėra normalu! Aš visada buvau didelis tavo gerbėjas, Katie, bet to per daug“. Ir: „Tai tikrai visiškai perdėta! Tai ne vaikas, o šliundra!“.

Vienas gerbėjas su šia nuotrauka net pasijuto apgautas: „Aš galvojau, kad ji su kauke!“.

Daugelis taip pat nerimauja dėl to, ką daugybė filtrų ir ryškus makiažas gali padaryti su pasitikėjimu trylikametei, kuri jau turi savo „Instagram“ paskyrą. „Nemokyk jos, kad ji yra graži tik tada, kai yra išsidažiusi ir su filtru“, – tai pagrindinė daugelio komentarų esmė.

Vienas iš žmonių, kuriems nepatinka dirbtinė išvaizda, yra Princess Tiaamii tėtis Peter André (48). Jis dalijasi 13-metės ir jos brolio Junior (15) globa ir yra „labai nepatenkintas“, kad Katie rengia ir dažo jų dukrą kaip suaugusią. „Daily Mail“ kovo mėnesį pranešė, kad Peter André kelis kartus turėjo problemų su Katie dėl to.


View this post on Instagram

A post shared by Katie Price (@katieprice)

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*