SHIRIN DAVID: PO TO AŠ ATŠAUKIAU SAVO ANTRĄJĮ ALBUMĄ


2021.04.21
Shirin David

Shirin David

Berlin. Lietuvių kilmės sėkmingiausia Vokietijos reperė Shirin David (26) pranešė apie naują albumą. Tiesa, jis turėjo pasirodyti praėjusį pavasarį, tačiau dainininkė ir influencerė nusprendė visas dainas išmesti!

Shirin David 2020 m. pavasarį išleido tokius sėkmingus singlus, kaip „90-60-111“ ir „Hoes Up G’s Down“. Po to sekė singlas „Conan x Xenia“ ir „Never Know“ su reperiu Luciano (27). Praėjusį gruodį reperė galiausiai pranešė apie daug žadantį albumą „Babsi Bars“. Tačiau debiutinio albumo „Supersize“ įpėdinio rinka nepasiekė. Dabar paaiškėjo priežastys.

„Mes dirbome ties antruoju albumu. Tiesą sakant, albumas buvo jau beveik paruoštas. Jūs gavote ‘Hoes Up G’s Down’. Tada gavote ’90-60-111′. Tada pasirodė mano svajonės duetas su Haftbefehl (35), o tada dar ir ‘Never Know’ su Loco. Tai buvo šie keturi išleidimai, kuriuos tuo metu gavote. Tada atšaukiau savo antrąjį albumą. Išmečiau visas 12 dainų, nes tuo momentu nesijaučiau pasiruošusi arba pastebėjau: tai dar nėra mano antrasis albumas. Visada sakoma, kad antrasis albumas yra svarbiausias. O aš to nejaučiau ‘Oho, šis albumas neįtikėtinas’. To tiesiog nebuvo“, – atskleidė Shirin David savo „YouTube“ platformoje.

Iš sunaikinto disko „dar liko trys originalios dainos“. Tuo tarpu naujas albumas jau baigtas. „YouTube“ video nuo 6:20 min. fone girdimos dar neišleistos dainos.

„Tai bus labai asmeniškas albumas. Aš būsiu labai sąžininga su jumis. Aš jums daug pasakysiu apie tai, ko dar nežinote ar ko nepastebėjote. Ypač apie savo kelią į muziką ir tai, kaip man viskas buvo ir kaip aš jaučiausi. (…) Nes kiekvieną dieną girdžiu naujas apkalbas ir todėl keletą dalykų tikrai reikia išsiaiškinti. Ir visa tai vyksta šiame antrame albume. Aš tikrai tikiu, kad jums tai patiks. Ir todėl laukiu visko, kas įvyks“, – savo beveik 3 mln. fanų „YouTube“ sako Shirin David.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*