SETH ROGEN DAUGIAU NENORI DIRBTI SU JAMES FRANCO

The Sunday Times, The New York Times
2021.05.11
James Franco & Seth Rogen

James Franco & Seth Rogen

Los Angeles. Oho! Aktorius ir režisierius Seth Rogen (39) daugiau nenori dirbti kartu su Holivudo žvaigžde James Franco (43). Priežastis: praėjusiais mėnesiais ne viena moteris Franco apkaltino seksualiniu priekabiavimu.

Teigiama, kad James Franco pasiekė neteisminį susitarimą su dviem buvusiomis jo aktorių mokyklos dramos studenėmis, vasario mėnesį pranešė „The New York Times“. Merginos teismo procese pareiškė, kad Franco jas įbaugino „išnaudojančiomis seksualinėmis situacijomis“ ir piktnaudžiavo savo galia jo įkurtoje vaidybos ir kino mokykloje.

Interviu su „The Sunday Times“ dabar Seth Rogen prisimena pokštą, kurio gailisi. Prieš kelerius metus jis „Instagram“ apsimetė 17 metų mergaite ir susisiekė su Franco. Tai atrodė neįspūdinga dėl to, kad tariama „mergina“ buvo nepilnametė. Rogen pajuokavo apie tai populiarioje 2014 m. JAV laidoje „Saturday Night Live“ ir sakė, kad dabar viešbutyje turėjo pasimatymą su Franco.

Kanadietis toliau teigia, kad jis pasibjaurėjo „prievartavimu ir priekabiavimu“ ir niekada neslėptų jokio tokio pobūdžio žmogaus poelgio. Jis taip pat niekada nenorėtų sąmoningai pastatyti žmogų į situaciją, kurioje jie susidurtų su tokiu asmeniu. Šiandien Rogen gailisi savo pokšto: „Tai buvo siaubingas pokštas, jei atvirai“.

Rogen taip pat prisimena interviu iš 2018 m., kuriame jis teigė, kad ir toliau dirbs su Franco. Tačiau tiesa yra ta, kad jis to nepadarė ir šiuo metu neplanuoja to daryti. „Neatsitiktinai“ judviejų santykiai, matyt, nutrūko.

Asmeninius aktorių santykius – jie draugavo metų metus – įtempė įtarimai. Jis tikrai nežino, kur šiuo metu yra jiedu, tačiau „tai pakeitė daugelį dalykų mūsų santykiuose ir dinamikoje“, – aiškina Seth Rogen. Tai jam „skaudu“, „bet ne taip skaudu ir sunku, kaip daugeliui kitų susijusių žmonių“. Tokioje situacijoje jis savęs negaili.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*