RUSLANA IŠ UKRAINOS PABĖGO Į BRIUSELĮ

FirstNews
2014.02.20
Ruslana (c.)

Ruslana (c.)

Brussels. „Eurovision“ dainų konkurso 2004 m. nugalėtoja Ruslana (40)  vakar (19.02) atskrido į Belgiją, kur apsilankė Europos Parlamento užsienio reikalų komiteto posėdyje. Čia dainininkė ragino tuoj pat gelbėti Ukrainą nuo įsismarkavusių neramumų.

Ruslana sakė: „Svarbiausia man – sustabdyti Viktor Yanukovych (63). Tai sakau taikiu žodžiu, nes pati nesu agresyvi. Noriu tepasakyti „Labai ačiū ir palik mus ramybėje!“. Viskas. Turime viską padaryti, kad sustabdytume Viktor Yanukovych“.

„Jis – agresorius. Jis – diktatorius“, – pridūrė Ruslana. Atlikėja tikino, kad grįš į Ukrainą toliau palaikyti mitinguotojų.

Beje, dainininkė dar praėjusiais metais, kuomet prasidėjo neramumai Kijeve, tikino, kad skelbs bado streiką, jei situacija nebus sprendžiama.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*