RONEN RUBINSTEIN YRA BISEKSUALUS IR TUO DIDŽIUOJASI

Bild
2021.04.15
Ronen Rubinstein

Ronen Rubinstein

Los Angeles. Ronen Rubinstein (27) prisipažino apie savo seksualią orientaciją visam pasauliui ir apie tai, kad dėl to kalta jo mergina. Aktorius padėkojo už tai, kiek ji padėjo jam pagaliau priimti savo seksualumą.

Dalyvaudamas išskirtiniame vaizdo interviu su žurnalu „Variety“, Rubinstein pasidalijo naujienomis ir pasakė: „Aš visiškai identifikuojuosi kaip biseksualus“.

Izraelyje gimęs aktorius, vaidino gėjų personažą T. K. televizijos seriale „9-1-1: Lone Star“. Ronen sako, kad kitoks vaidmuo padėjo jam susitaikyti su savo seksualumu, su augimu ortodoksų ir antigburdų aplinkoje.

Jam svarbu, kad žmonės žinotų, kurioje aplinkoje jis užaugo. „Su tokiais žmonėmis kaip aš, žmonėmis, kurie prisipažino, kad yra biseksualūs ar gėjai, ar kaip kita LGBTQ bendruomenės dalis – mes tiesiog nesulaukiame tokio pasveikinimo“.

„Taigi tikrai bijojau priimti save tokį, kaip jaučiuosi. Tai tikrai žinojau jau vidurinėje mokykloje. Aš aiškiai supratau savo jausmus ir pastebėjau, kaip pradėjau žiūrėti į vyrus, tačiau negalėjau su niekuo apie tai kalbėti “, – pasakojo vyras.

Ronen Rubinstein „Instagram“ taip pat su gerbėjais pasidalijo meile savo merginai, aktorei Jessica Parker Kennedy (36). Ir ji palaiko jo biseksualų tapatumą.

„Ji neabejotinai paskatino mane apie tai kalbėti ir pripažinti tikrąjį Aš“, – paaiškino aktorius.

„Ji paprasčiausiai sako ‘Aš myliu tave tokį, koks esi, visą tave ir žmonės taip pat tave tokį mylės, koks tu esi ir visą tavo Aš'“.

Panašu, kad Kennedy yra teisi: Rubinstein sulaukė daug teigiamų atsiliepimų po atsiskleidimo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*