RONAN KEATING DAR NESUSITAIKĖ SU STEPHEN GATELY MIRTIMI

New!
2020.11.21
Ronan Keating & Stephen Gately

Ronan Keating & Stephen Gately

London. Buvusio „Boyzone“ nario Stephen Gately (†33) mirtis labai paveikė grupės kolegą Ronan Keating (43). Dainininkas virš 10 metų negali susitaikyti su praradimu.

Keating interviu su žurnalu „New!“ sakė: „Tai siaubinga. Tai absoliučiai bjauru. Vis dar sunku. Pastoviai jo ilgiuosi. Jis buvo tokia nuostabi, spindinti šviesa. Sunku patikėti, kad jo nebėra“.

Nors „Boyzone“ jau seniai išsiskyrė, tačiau grupės nariai vis dar taip pat gerai sutaria vienas su kitu. Toliau Ronan Keating pasakoja: „Pastoviai su jais kalbuosi. Dėl Covid mes nesimatome taip dažnai, tačiau nuolatos kalbamės vienas su kitu“.

Taip pat Ronan Keating didžiuojasi, kad nuo „Boyzone“ susikūrimo 1993 m., jis vis dar kuria muziką. Toliau jis sakė: „Jei pažvelgsite į mūsų laikus ir į tai, kaip žmonės kovoja, tada puiku, kai savo muzika galiu skleisti laimę. Tikiuosi, kad padėjau žmonėms sunkiais laikais“.

Beje, Gately mirė 2009 m. spalio 10 d. savo namuose Maljorkoje. Vėliau buvo nustatyta, kad jo mirtį sukėlė plaučių edema dėl nenustatytos širdies ligos.

ronandu

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*