ROBERT DE NIRO PATEIKĖ SUNKIUS KALTINIMUS EKS ŽMONAI

spot on news
2021.04.21
Robert De Niro & Grace Hightower

Robert De Niro & Grace Hightower

Los Angeles. Robert De Niro (77) pateikė sunkius kaltinimus savo vis dar žmonai Grace Hightower (66). Aktorius tikina, kad turėjo sunkiai dirbti, kad finansiškai išlaikytų modelį.

„Oskaro“ laureatas šiuo metu skiriasi su savo žmona, kurią vedė 1997 m. Dar 2018 m. pora išsiskyrė ir iki šiol ginčijasi dėl skyrybų taisyklių. Teismo dokumentuose De Niro advokatė Caroline Krauss apkaltino Hightower pinigų švaistymu. „Ponui De Niro yra 77-eri ir nors jis myli savo amatą, jo nereikėtų versti dirbti tokiu alinančiu tempu, nes jis privalo dirbti. Kada jis nustos? Kada jis gauna galimybę nesiimti kiekvieno jam siūlomo projekto ir nedirbti dvylika valandų per dieną šešias dienas per savaitę, kad patenkintų ponios Hightower potraukio Stella McCartney (49) [drabužiams]? Jis gali susirgti rytoj, tada vakarėlis baigsis“, – skamba advokatės kaltinimai.

Tai ne pirmas žvaigždžių išsiskyrimas. Dar 1999 m. Robert De Niro išsiskyrė su Grace Hightower ir jam tai brangiai kainavo. 2001 m. aktorius kreipėsi į teismą dėl sūnaus globos. 2004 m. pora susitaikė ir 2011 m. surogatinė motina jiems pagimdė dukrą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*