RIHANNA BUVO BEVEIK BANKRUTAVUSI

FirstNews
2014.03.04
Rihanna

Rihanna

Los Angeles. Rihanna (26), kaip ji pati sako, buvo beveik ant bankroto ribos. Dainininkė yra pateikusi ieškinį savo buvusiai buchalterei, nes ji 2009 m. pabaigoje dainininkę paliko su dideliais finansiniais nuostoliais.

Rihanna nurodo teisinius dokumentus, kurie įrodo, kad dėl mokesčių valdymo įmonės „Berdon“ ji atsidūrė beveik ant bankroto ribos. Konsultantai atliko daug netikslių skaičiavimų, dėl kurių per kelis mėnesius jos turtas sumažėjo nuo 11 milijonų iki 2 milijonų dolerių. Viena iš priežasčių buvo ir vilos pirkimas, kurios pardavimas vėliau buvo nuostolingas.

Ir kita priežastis buvo jos pirmasis nenusisekęs pasaulinis turas, kuris neatnešė planuotų pajamų. Apkaltinta bendrovė neprisiima jokių kaltinimų.

Tarp kitko, Rihanna dabartinis turtas vertinamas maždaug 43 milijonų JAV dolerių.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*