RICKY MARTIN SU VYRU JWAN YOSEF LINKI SAU DAUGIAU VAIKŲ

People
2021.06.08
Ricky Martin @ "People"

Ricky Martin @ "People"

Los Angeles. Ricky Martin (49) 2008 m. su surogatinės motinos pagalba susilaukė dvynių Valentino (12) ir Matteo (12). Su savo vyru Jwan Yosef (37) atlikėjas turi dukrą Lucia (3) ir sūnų Renn (2), bet ir tai turėtų būti ne pabaiga šeimos planavime.

Pora, kuri susituokė 2017 m., nori daugiau vaikų, kaip atskleidė Martin interviu su „People“. „Taip, mes norime daugiau. Yra užšaldyti embrionai“, – paaiškino dainininkas.

Jis prisimena apie sekmadienius savo senelių namuose, kuriuose būdavo 34 anūkai. „Visada sakiau ‘Vieną dieną noriu atidaryti savo namų duris ir matyti daug vaikų, kurie bėga link manęs ir šaukia ‘Tėveli, tėveli, tėveli!’. Visada apie tai svajojau“, – sako Ricky Martin.

Visgi, šiuo metu jis juokauja, kad jų pora „nėra nėščia“. „Šiuo momentu su dvynių porele ir dviem vaikais, kurių skirtumas tik devyni mėnesiai, turime pakankamai veiklos“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*