„RED HOT CHILI PEPPERS“ PARDAVĖ DAINŲ TEISES UŽ 140 MLN. $

Billboard, Variety
2021.05.09
"Red Hot Chili Peppers"

"Red Hot Chili Peppers"

Los Angeles. Dar viena grupė atsisakė teises į savo dainas dėl pinigų. „Red Hot Chili Peppers“ pardavė visą savo muzikos katalogą, kuriame yra tokie hitai, kaip „Under The Bridge“ ar „Californication“.

„Billboard“ ir „Variety“ praneša, kad už tai muzikantai gavo 140 mln. JAV dolerių (apie 116 mln. eurų). Dabar dainų teisės priklauso „Hipgnosis Songs Fund“.

Grupė žengė ne viena. Dar 2018 m. „Hipgnosis Songs Fund“ į muzikos teises investavo daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių. Taip pat ir Shakira (44), Neil Young (75), Lindsay Buckingham (71) iš „Fleetwood Mac“ pardavė savo dainų teises šiam britų investuotojui.

Beje, „Universal Music Publishing Group“ Bob Dylan (79) dainų teises neseniai įsigijo už 300 mln. JAV dolerių.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*