RAG’N’BONE: ŠIAI ŽVAIGŽDEI JIS DĖKOJA UŽ DUETĄ SU PINK

spot on news
2021.05.10
Pink & Rag'n'Bone

Pink & Rag'n'Bone

London. Rag’n’Bone (36) švenčia duetą su JAV pop žvaigžde Pink (41). Vokietijos naujienų agentūrai „spot on news“ britas išdavė kas jį supažindino su Pink ir su kuo jis dar norėtų įrašyti bendrą dainą.

„Aš esu labai ramus ir privatus žmogus, ir aš ypač nemėgstu didelių kambarių su daugybe žmonių. Kai man pasisekė, staiga vis daugiau žmonių norėjo mano dėmesio. Kartais atsidurdavau pilname kambaryje (…) ir visi norėjo su manimi pasikalbėti. Tai pribloškia ir pamenu, kad tai nepatiko. Tai buvo tiesiog per daug, ir aš norėjau, kad kažkas ateitų ir mane išgelbėtų“, – atviravo dainininkas.

Žurnalistui pasiteiravus, ar jis norėjo, kad jį išgelbėtų kas nors, kaip Pink, Rag’n’Bone atsakė: „Taip! Kažkas, kas mane ištrauktų iš situacijos. Suaugęs galvoji, kad neturėtum taip jaustis, o vietoj to jaustis gerai, bet man taip nebuvo. Daina yra labai sąžiningas bandymas išreikšti tuos jausmus“.

„Mes buvome susitikę kelis kartus. Pirmą kartą per Brit Awards 2019. Dan Smith (34) iš ‘Bastille’ mus supažindino. Jis ir aš esame draugai, o jie du tada stovėjo kartu per apdovanojimų įteikimą. Manau, kad anksčiau jai buvau net išsiuntęs dainą, bet turbūt tai nebuvo tam tinkamas laikas arba tinkama daina. Tačiau ji atrodė iš esmės suinteresuota dirbti kartu, ir aš jaučiau, kad pats laikas jos to paklausti. Ir ji pasakė ‘Taip, man daina patinka ir aš noriu tai padaryti'“, – tęsė Rag’n’Bone.

Muzikantas norėjo dainuoti kartu su Prince (†57). „Užtektų tiesiog atsistoti kampe ir jį stebėti. Net nežinau, ar būčiau galėjęs su juo dainuoti ar groti. Aš tiesiog norėčiau pamatyti, kaip jis viską darė, nes jis buvo genijus“.

Taip pat Rag’n’Bone turi ir kitų dievaičių. „Kitu atveju tokie žmonės kaip Thom Yorke (52) iš ‘Radiohead’. Aš esu toks didelis gerbėjas. Mielai padaryčiau duetą su Alicia Keys (40). Tai mane nudžiugintų!“, – sakė jis.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*