PROTESTO AKCIJA: TOM CRUISE ATSISAKĖ TRIJŲ AUKSINIŲ GAUBLIŲ!

spot on news, Variety
2021.05.10
Tom Cruise

Tom Cruise

Los Angeles. Tom Cruise (58) atidavė savo tris „Golden Globes“ apdovanojimus ir prisijungė prie protestų akcijos prieš Holivudo užsienio spaudos asociaciją (HFPA).

Tom Cruise tris Auksinius gaublius laimėjo už filmus „Born on the Fourth of July“ (1990), „Jerry Maguire“ (1997) ir „Magnolia“ (2000). Tokiu gestu aktorius prisijungė prie savo kolegų ir filmų kūrėjų ir „Netflix“, protestuojančių prieš HFPA. Be to, tapo žinoma, kad transliuotojas NBC atšaukė transliaciją kitiems metams.

Scarlett Johansson (36) taip pat viešai pasisakė prieš HFPA ir paragino industriją pasitraukti iš organizacijos, kol ji nepadarys esminių reformų. Tai pranešė „Variety“. Kritikuojamas nepakankamas reformų planas, kurį HFPA pateikė ketvirtadienį (06.05). Tai apima ir priemones, skirtas padidinti „spalvotųjų“ skaičių tarp narių, taip pat apribojimus dovanoms ir mokėjimams už narių darbą komitetuose.

Tokios transliacijos paslaugos kaip „Netflix“ taip pat pozicionuoja save prieš HFPA. „Netflix“ generalinis direktorius Ted Sarandos (56) penktadienį išsiuntė laišką valdymo organui, kuriame teigiama: „Mes nemanome, kad šios siūlomos naujos gairės, ypač susijusios su narystės augimo dydžiu ir greičiu, sprendžia esminius šios srities uždavinius , kalbant apie įvairovę ir įtraukimą, arba aiškių standartų, kaip turėtų veikti jūsų nariai, nebuvimas. Todėl mes sustabdome visą veiklą su Jūsų organizacija, kol nebus padaryti esminiaipakeitimai.“

HFPA buvo įkurta 1943 m. ir nuo 1944 m. įteikia „Golden Globes“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*