PRINCESE DIANA BUVO MANIPULIUOJAMA DĖL INTERVIU?

RTL, Daily Mail
2021.04.05
Princesė Diana

Princesė Diana

London. Princesė Diana (†36) 1995 m. davė interviu, kuris sukrėtė britų monarchiją. Dabar pasirodė pranešimai, kad BBC žurnalistas Martin Bashir (58) princesę įkalbėjo duoti interviu tik suklastojęs pažymą, kad jos vaikų auklė pasidarė abortą.

Tariamai Bashir parodė Dianai dokumentą, kuriame pažymima, jog jos ir princo Charles (72) vaikų auklė Tiggy Legge-Bourke (55) pasidarė abortą. Ji neva pastojo nuo Charles. Diana seniai įtarinėjo savo vyrą romanu su sūnų aukle.

Tuo metu interviu stebėjo 22 mln. britų. Tačiau Diana visai nenorėjo duoti to interviu. Anot „Daily Mail“, suklastoti aborto dokumentai paskatino princesę prakalbti apie Didžiosios Britanijos karališkuosius rūmus.

Velionės brolis Charles Spencer (56) ir jos sūnus William (38) dabar inicijavo tyrimą, kaip Diana 1995 m. davė interviu, ar jos neįtakojo minėtas suklastotas dokumentas. Taip pat tyrime dalyvauja policijos biuras „Scotland Yard“ ir į pensiją išėjęs teisėjas Lord Dyson (77). Martin Bashir kol kas nekomentavo tokių gandų, skelbia Vokietijos TV kanalas RTL.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*