PRINCAS WILLIAM: SENELIS PHILIP JAUČIASI „OK“ (VIDEO)

Bild, Sky News
2021.02.22
William & Philip

William & Philip

London. Atsargus atsikvėpimas Karališkuosiuose rūmuose! Princas Philip (99), britų karalienės Elizabeth II (94) vyras, ligoninėje jaučiasi geriau.

Princo William (38) anūkas pirmadienį (22.02) per apsilankymą skiepijimo centre apie senelį sakė, kad jis jaučiasi „okay“ („gerai– liet. k.) ir „gydytojai rūpinasi juo“.

Kaip pranešė „Sky News“, princas William sumirksėjo viena akimi, kai žurnalistui atsakė į šį klausimą. Britai tikisi, kad Edinburgo hercogas greitai pasveiks.

Prieš savaitę Philip buvo paguldytas į ligoninę. Londonas pranešė, kad dėl atsargumo priemonių. Lieka neaišku, kuo susirgo princas. Savaitgalį tėvą aplankė jo sūnus, princas Charles (72).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*