PRINCAS PHILIP Į PASKUTINĘ KELIONĘ BUS PALYDĖTAS SAVO „LAND ROVER“

Bild, Daily Mail, The Sun
2021.04.15
Philip & Elizabeth

Philip & Elizabeth

London. Princas Philip (†99) savo laidotuves suplanavo pats. Edinburgo hercogas į paskutinę poilsio vietą bus vežamas ekologiškame karste jo „Land Rover“ automobilyje.

Paskutiniai Philip norai bus išpildyti šeštadienį (17.04). Specialioje BBC transliacijoje jo sūnus Charles (72), be kita ko, paaiškino, kad jo tėvas nori būti prisimintas ne tik kaip karalienės Elizabeth II (94) palydovas, bet ir kaip asmenybę turintis žmogus.

Be to, jis niekada nebuvo didelių ceremonijų ir didelio šurmulio gerbėjas. Teigiama, kad karalienės vyras paprašė nedidelės atminimo ceremonijos, skirtos jo laidotuvėms, be didelio šurmulio Vindzoro pilyje, rašo vokiečių laikraštis „Bild“.

Koronaviruso pandemija dabar prisidėjo prie jo noro įgyvendinimo. Dėl dabartinių nuostatų Vindzoro Šv. Jurgio koplyčioje bus tik 30 artimiausių šeimos narių ir draugų. Karalienės vyras, jo paties prašymu, bus palaidotas Frogmore soduose, karališkose kapinėse, kur palaidota ir karalienė Victoria (†81) bei princas Albert (†42).

Labai ypatingas palinkėjimas: princas Philip norėjo būti nuvežtas į Šv. Jurgio koplyčią Vindzoro pilyje jo „Land Rover“, kuriam jis sukūrė dizainą. Sakoma, kad įprastu humoristiniu būdu jis yra pasakęs karalienei: „Tiesiog įsodink mane į ‘Land Rover’ ir nuvežk mane į Vindzorą“.

Kaip rašo „Daily Mail“, tai turėtų būti hibridinis „Land Rover“, kurį jis kartu su kariais iš Karališkųjų elektros mechanikos inžinierių pertvarkė į kabrioletą.

Kaip rašo „The Sun“, jo karstas buvo austas iš specialios biologiškai skaidžios vilnos.

Teigiama, kad princo Philip karstą neš ir jo anūkai Harry (36) bei William (38).

land-rover-defender-130-gun-bus

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*