PRINCAS HARRY KOL KAS LIEKA LONDONE

Evening Standard
2021.04.20
Princas Harry

Princas Harry

London. Princas Harry (36) šeštadienį (17.04) dalyvavo senelio princo Philip (†99) laidotuvėse. Nors bulvarinė britų spauda rašė, kad Harry išskrido į Los Andželą pas savo žmoną, tačiau, pasirodo, jis liko močiutės karalienės Elizabeth II (94) gimtadieniui.

Tiesa, dėl koronaviruso pandemijos gimtadienio šventė nebus rengiama. Tačiau Karališkiesiems rūmams princo pasilikimas Londone yra svarbus reikalas. Čia jis jau nuo balandžio 11 d. ir, panašu, dar kurį laiką pasiliks.

Tuo tarpu Los Andžele jo laukia hercogienė Meghan (39) su jų vaiku Archie (1). Pastaroji neskrido į Didžiąją Britaniją, nes gydytojai jai rekomendavo to nedaryti dėl vėlaus nėštumo.

Beje, „Evening Standard“ rašo, kad princas Harry po laidotuvių dalyvavo susitikime su broliu princu William (38) ir savo tėvu Charles (72). Tai buvo pirmasis jų bendras pokalbio susitikimas po Harry ir Meghan skandalingojo interviu CBS televizijai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*