PRIEŠ 14 METŲ: KAI PARIS HILTON IR BRITNEY SPEATS ATRADO ASMENUKĘ

RTL
2020.11.20
Britney Spears & Paris Hilton (2006)

Britney Spears & Paris Hilton (2006)

Los Angeles. Paris Hilton (39) vadinama pirmąja influencere. Būtent prieš 14 metų pasaulį apskriejo jos ir tuo metu geriausios draugės Britney Spears (38) asmenukė, kuri buvo pirmoji asmenukė šou pasaulio istorijoje.

Dabar dokumentiniame filme „This Is Paris“ buvusi vakarėlių liūtė atvirai kalba ir apmąsto savo karjerą: „Kiekvienas sako, kad aš buvau pati pirmoji influencerė. Kartais jaučiu, kad aš sukūriau monstrą“.

2006 m. Paris pirmoji į socialinius tinklus įkėlė asmenukę. Ir būtent – su Brit. Tuo metu pasaulį dažnai apskriedavo Hilton ir tokių draugių, kaip Spears, Kim Kardashian (40), Lindsay Lohan (34) bendros nuotraukos, kuriose jos rengia apsipirkimo turus, dėvi ekstravagantiškus drabužius ar yra tiesiog girtos! Paparaciai tuomet Los Andžele turėjo daug grobio. Tačiau viena nuotrauka pranoksta bet kokį paparacų vaizdą: kadras, kuriame Britney ir Paris tiesiog pasuka skaitmeninę kamerą rankose ir nukreipia objektyvą į save.

„Prieš 14 metų Britney Spears ir aš atradome asmenukę“, – dabar rašo Paris prie senos nuotraukos.

Paris save ir tuometinę neišskiriamą draugę apibūdina kaip legendas – ir tikrai jos tokios buvo prieš 14 metų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*