„PORNHUB“ NORI IŠGELBĖTI LIL NAS X DAINĄ „MONTERO“

HipHop.de
2021.04.15
Lil Nas X (a.)

Lil Nas X (a.)

Los Angeles. Lil Nas X (22) su savo daina „Montero (Call Me By Your Name“) neseniai turėjo ne tik džiaugsmo (1 vieta JAV), bet ir rūpesčių. Ne tik reperis buvo kritikuojamas dėl šėtoniško dainos klipo, bet ir Šėtono sportbačiai su žmogaus krauju buvo išimti iš prekybos.

Dabar jaunasis atlikėjas pranešė, kad hito video klipas gali pradingti iš transliavimo platformų. Taip pat jo įrašų kompanija paskelbė, kad nebekontroliuoja to, kas vyksta toliau. „Twitter“ Lil Nas X rašo, kad žmonės turėtų klausytis „Montero (Call Me By Your Name)“ daug dažniau, kol ji neišnyko iš muzikos platformų.

„Columbia Records“ pranešė, kad dabartinė situacija nepriklauso nuo jų, tačiau jie daro viską, kad daina liktų transliavimo platformose. Tuo tarpu Lil Nas X skelbia, kad dainos  vaizdo klipą įkels į suaugusių portalą „PornHub“. Svetainės „Twitter“ paskyroje jie pranešė, kad dainos laukia išskėstomis rankomis. „Mums yra garbė palydėti Lil Nas X į ugningus pragaro urvus ir transliuoti jo vasaros hitą ‘PornHub’. Mes esame laisvos saviraiškos platforma ir laukiame menininkų, norinčių pasidalinti savo menu ir išreikšti save“, – rašo „PornHub“.

Europoje kol kas Lil Nas X dainos vaizdo klipas pasiekiamas „YouTube“ ir ją galima perklausyti „Spotify“ ir Co. Tuo tarpu „Billboard“ taip pat paskelbė pareiškimą, kuriame aiškiai nurodoma, kad daina ir toliau turėtų būti grojama visose platformose.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*