PO RASISTINIŲ PALYGINIMŲ HALLE BERRY UŽSIPUOLĖ RADIJO LAIDŲ VEDĖJĄ

spot on news
2021.04.03
Halle Berry

Halle Berry

Los Angeles. Vykstančios diskusijos apie sistemingą rasizmą JAV bent jau paskatino žmones žinoti šią problemą. Bet vėl ir vėl TV ir radijo laidų vedėjai leidžia sau rasistinius sakinius ir įžeidimus tiesiogiai eteryje. Halle Berry (54) sureagavo.

Ir būtent į radijo laidų moderatoriaus Rob Lederman neseniai išsakytą mintį. Jis panaudojo juodaodžių garsenybių damų odos spalvą, norėdamas apibūdinti savo skonį skrebučiams. „Tai šlykštu. Apgailėtina, kad tokios nesąmonės vis dar transliuojamos radijuje“, – parašė aktorė „Twitter“.

„Visos juodaodės moterys yra gražios ir vertingos“, – tęsia aktorė. Berry savo postą baigė santrumpa „GTFOH“, kuri reiškia „Get the fuck out of here“.

Tuo tarpu Rob Lederman neteko darbo. „Norėčiau atsiprašyti visų žmonių, kuriuos įskaudinau savo kvailais ir nemokšiškais komentarais“, – rašė Lederman „Twitter“. Jis padarė klaidą ir nebegali pažvelgti į veidrodį. Jis taip pat pažadėjo išaugti iš savo klaidų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*