PERSEKIOTOJAS PLANAVO NUŽUDYTI KENDALL JENNER

TMZ
2021.04.02
Kendall Jenner

Kendall Jenner

Los Angeles. Teismas paskelbė bausmę 24-mečiui, kuris grasino nužudyti TV realybės šou žvaigždę Kendall Jenner (25).

Persekiotojas planavo nušauti Jenner, o tada nusišauti pats. Apie tai pranešė TMZ, remdamasis teismo dokumentais. Pirmadienį (29.03) teisėjas uždraudė vyrui artintis prie Jenner arčiau nei 90 metrų.

Apie įtariamą nužudymą policijos detektyvas įžymybei pranešė praėjusią savaitę. Pareigūnai modeliui paaiškino, kad persekiotojas šiuo metu gydosi psichiatrinėje ligoninėje, tačiau netrukus bus paleistas. Kendall Jenner baiminasi, kad vyras gali dar kartą pabandyti įvykdyti savo planą. Todėl ji pasamdė apsaugos vyrukų komandą, kurie ją saugos namuose.

Taip pat pranešama, kad sekmadienio naktį apie 2 val. vietos laiku įvyko dar vienas incidentas. Tuomet 27-etis įsiveržė į Kendall Jenner valdas ir stebėjo, kaip ji nuoga plaukioja baseine. Apie tai pranešė šaltinis iš policijos.

Tą persekiotoją pastebėjo apsauga ir suėmę perdavė policijos pareigūnams. Tariamai Jenner vyro nematė. Šiuo metu jis vėl mėgaujasi laisve.

Kendall Jenner išsikraustė iš namų dėl baimės būti nužudytai bepročio.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*