PAVIEŠINTI CAPITAL BRA IR NGEE TELEFONO NUMERIAI

BRAVO
2021.05.01
Capital Bra & NGEE

Capital Bra & NGEE

Berlin. Dviejų reperių mobiliojo ryšio telefonų numeriai per vieną dieną? Taigi, Capital Bra (26) ir NGEE (24) fanai patyrė euforiją, kai jų telefono numeriai buvo paskelbti internete.

Tiesa, tai buvo padaryta netyčia. Capital Bra laikas nuo laiko „Instagram“ istorijoje pasidalina savo sėkme – tai nauja jo vardo pica, tai šaltąja arbata, o dabar ir nauja daina su reperiu NGEE. Jų bendra daina „Unter Verdacht“ pasiekė 5 vietą Trend Chart. Todėl Capital Bra iškart norėjo pasukti savo kolegai ir jį pasveikinti, todėl nufilmavo visą procesą. Tačiau, regis, jis parodė daugiau nei norėjo – būtent gerbėjai pamatė NGEE telefono numerį.

Iškart fanai bombardavo NGEE skambučiais ir SMS. Savo istorijoje jis parašė: „Broli, ką tu padarei? Visą laiką man skambina iš visokių numerių“.

Ir kaip gi reagavo NGEE? Reperis savo „Instagram“ istorijoje paviešino Capital Bra telefono numerį! Capi atsakymas: „Ačiū broli, labai ačiū. Žinai, tai buvo mano privatus numeris? Bet palauk Bratan, aš to nepadariau tyčia“.

Kaip sakoma, akis už akį, dantis už dantį. Tikėtina, kad NGEE ir Capital Bra savo telefono numerius greitai deaktyvuos, jei dar to nepadarė, spėja žurnalas „BRAVO“.

Visgi, jiedu liko draugais. Šiuo metu Capital Bra ir NGEE džiaugiasi atostogomis Balyje.

rapper_veroffentlicht_handynummer_von_capital_bra

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*