PATVIRTINTA: MICHELLE RODRIGUEZ IR CARA DELEVINGNE – PORA

Celebuzz
2014.02.22
Michelle Rodriguez & Cara Delevingne

Michelle Rodriguez & Cara Delevingne

Los Angeles. Aktorė Michelle Rodriguez (35) patvirtino, kad ją ir modelį Cara Delevingne (21) sieja stiprūs jausmai. Pora paskutiniu metu buvo dažnai užfiksuota kartu.

„Viskas einasi tikrai labai gerai. Ji – labai šauni“, – sakė Cara. „Kai pradėjome susitikinėti, aš iškart pamaniau, kad ji nuostabi. Kartu mums labai smagu. Ji ir labai stipri. Jūs nenorėtumėte su ja susigrumti“.

Cara atskleidė, kad kovą ji su Michelle vyks į Cara vyresnios sesers Poppy vakarėlį. Cara artimieji naująją jos draugę mielai priims į savo šeimos ratą. „Tai dar labai nauja joms. Jos labai užsidegusios. Jos yra tikrai labai laimingos ir įsimylėjusios. Kuo įmanoma daugiau praleidžia laiko kartu. Jos nuolat viena su kita susirašinėja SMS“, – pridūrė artimas šaltinis.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*