PATRICIA KELLY APIE SESERS MIRTĮ: TAI BUVO ITIN SUNKIOS SAVAITĖS

Bild
2021.05.10
Patricia Kelly

Patricia Kelly

Palma. Grupės „The Kelly Family“ narė Barby (†45) netikėtai po trumpos ligos mirė balandžio 15 d. Jos seserims ir broliams tai buvo didelis šokas. Dabar Patricia Kelly (51) nutraukė tylą ir kreipėsi į savo gerbėjus „Instagram“.

„Vėl kreipiuosi po daugybės savaičių pertraukos“, – pradeda Patricia savo 2 min. trukmės video. Jai aiškiai sunku kalbėti apie jaunesniosios sesers netektį.

„Atsižvelgiant į aplinkybes, man ir mano mažajai šeimai sekasi gerai. Žinoma, tai buvo nepaprastai sunkios savaitės. Tai vis dar sunku, vis dar siurrealistiška“, – paaiškina ji stovėdama šalia gražaus, privataus Barby memorialo.

Memoriale matoma ir velionės nuotrauka. Patricia pasiima nuotrauką ir tęsia: „Mes labai pasiilgstame Barby, labai ją mylime. Todėl nenoriu apie tai per daug kalbėti. Barby man yra kažkas ypatingo“.

Nepaisant liūdnos padėties, jos pačios šeimos gyvenimas tęsiasi: „Mes darome viską, kad gyvenimas tęstųsi“.

Ji dėkoja savo gerbėjams vokiečių ir anglų kalbomis už užuojautą ir palaikymą. Ją labai „palietė“ mieli žodžiai.

Dainininkės gerbėjus sujaudino labai asmeniškas Patricia Kelly vaizdo įrašas. Dainininkas Oli P. (42) siunčia maldos rankų jaustuką. Vienas vartotojas rašo: „Kokie nuostabūs žodžiai“. Kitas guodžia: „Mūsų mintys yra su Barby. Tai visada liks mūsų širdyse“.

„The Kelly Family“ atsisveikino ir šeimos grupės „Instagram“ paskyroje: „Mes amžinai ilgėsimės Barby ir visada nešiosime ją savo širdyje“, – sakoma pranešime.

Būdama jauna Barby grupėje grojo mušamaisiais ir gitara, tačiau prieš kelerius metus dėl psichologinių problemų pasitraukė iš visuomenės. Visgi, paskutiniame „The Kelly Family“ albume girdėti ir Barby balsas. Į turą ji dėl sveikatos problemų nesileido (Play Radio apie tai jau rašė).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*