PARIS HILTON IŠLEIDŽIA MEMUARUS: „NEGAILESTINGAI SĄŽININGA IR GILIAI ASMENIŠKA“

Klatsch und Tratsch
2021.06.09
Paris Hilton

Paris Hilton

Los Angeles. Aktorė, DJ, dainininkė ir verslininkė Paris Hilton (40) ketina išleisti savo atsiminimus.

Savo „YouTube“ seriale „This Is Paris“ viešbučių tinklo „Hilton“ paveldėtoja asmeniškai žvilgterėjo į savo gyvenimą už akinančio fasado. Panašu, kad moteris koronaviruso lokdauną naudojo rašydama knygą apie gyvenimą.

Paris teises į kūrinį jau pardavė leidyklai „Dey Street Books“, kuri šių metų kovą taip pat išleido Jessica Simpson (40) autobiografiją. Pasak leidyklos šaltinio, Paris savo memuaruose nevengia būti „negailestingai sąžininga ir giliai asmeniška“. Ji parodys tikrąją Paris Hilton – kaip iš paprastos merginos ji tapo įžymybe.

Šiuo darbu Paris taip pat norėjo pasinaudoti bestseleriu tapusios Jessica Simpson knygos sėkme ir sužadinti „nostalgiją popkultūrai 2000-ųjų pradžioje“.

Kol kas nežinomas knygos pavadinimas ar išleidimo data. „YouTube“ ji pasakojo apie paauglystėje privačioje mokykloje patirtą prievartą ir smurtą (Play Radio apie tai jau rašė).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*