PAAIŠKĖJO NUO KO MIRĖ ERICK MORILLO

RTL
2020.11.17
Erick Morillo

Erick Morillo

Miami. Legendinio hito „I Like To Move It“ žvaigždė Erick Morillo (†49) buvo rastas negyvas rugsėjį. Dabar paaiškėjo jo mirties priežastis!

DJ, žinomas iš dueto „Reel 2 Real“, rugsėjo 1 d. buvo rastas negyvas savo bute Miami Beach. Teismo medicinos ekspertai dabar patvirtino vyro mirties priežastį. Erick Morillo, vienas geriausiai apmokamų didžėjų pasaulyje, mirė nuo ūmaus apsinuodijimo ketaminu. Vaistas iš pradžių buvo sukurtas kaip anestetikas, naudojamas suteikiant skubią pagalbą ir veterinarijoje.

Kelios savaitės prieš mirtį, žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad Morillo 2019 m. savo namuose Majamyje išprievartavimu. Nors iš pradžių jis neigė įtarimus, radus jo DNR, Erick Morillo pats kreipėsi į policiją. Rugsėjo 4 d. turėjo įvykti teismo posėdis.

Teismo medicina ketamino perdozavimą klasifikuoja kaip nelaimingą atsitikimą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*